Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британські ЗМІ назвали головну помилку Меркель на посаді канцлера ФРН

Головна помилка Меркель на посаді канцлера ФРН. Фото: bundeskanzlerin.de

Головна помилка Меркель на посаді канцлера ФРН. Фото: bundeskanzlerin.de

The Daily Telegraph назвала три головні помилки Ангели Меркель на посаді канцлера ФРН: відкриття кордонів для біженців, жорсткі структурні реформи для країн Південної Європи та відмова від ядерної енергетики, що ставить країну в енергозалежність від Росії.

Як повідомляється, багато експертів вважають, що німці переоцінили небезпеку та збитки від ядерних інцидентів. Ба більше, відмова ФРН від ядерної енергетики суперечить ключовій вимозі кліматичної політики Євросоюзу — зниженню викидів СО2.

За підрахунками, через закриття АЕС Німеччина стала спалювати більше вугілля, що призвело до додаткових викидів десятків мільйонів тонн СО2. Такий недалекоглядний вчинок призвів до збільшення смертей на 1100 людей на рік. Зростання викидів, що зрештою виникло, і спричинена цим передчасна загибель людей обходяться країні у $12 млрд щорічно.

Відмова від атомної генерації призвела до колосальних витрат на демонтаж зупинених АЕС та утилізацію ядерного палива. До того ж первісні витрати на ці цілі вже зросли не менш як удвічі.

Так, на закриття та знесення АЕС у Берліні розраховували витратити 22 млрд євро. Ще 17 млрд євро мало б піти на утилізацію радіоактивних відходів. Зараз витрати на ці цілі неминуче зростуть щонайменше до 70 млрд євро.

Наразі ФРН має у своєму розпорядженні 6 АЕС, що працюють. Усі вони мають бути відключені до кінця 2022 року. Водночас у першій половині 2021 року на ядерну енергетику припало приблизно 12% електрики, що споживається в Німеччині. Відмова від наявних АЕС призведе до імпорту електроенергії або з Франції, а це знову ядерна енергетика, або з Польщі, а це вже енергія від спалювання брудного вугілля.

Також від початку 2021 року в Німеччині набув чинності вуглецевий податок, що стало однією з причин надмірного зростання цін на газ. Тому політика відмови від ядерної генерації, яку проводила Меркель, незворотно призведе до подальшого подорожчання опалювальних сезонів у країні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини