Facebook Pixel

Голівудський батальйон в Україні. Анджеліна Джолі відвідала переселенців у Львові і збирається до Києва

30 квітня Львів відвідала голлівудська зірка і Посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі. Візит став несподіванкою для львів'ян та госnей міста.

Як пояснили The Page в пресслужбі ООН, американська актриса приїхала до України приватно, а не від Організації Об'єднаних націй. Хоча раніше вона публікувала допис, в якому закликала допомагати українським громадянам. Разом із колегами з ООН у справах біженців Джолі займається організацією допомоги.

Джолі хотіла на власні очі побачити ситуацію в Україні та зустрітися з людьми, яких зачепила війна, у першу чергу, з дітьми. Вона побачила дітей, які постраждали від обстрілу вокзалу в Краматорську, а також поспілкувалася з волонтерами та евакуйованими з Донбасу на вокзалі.

Спочатку журналісти помітили Джолі у кав'ярні у спальному районі міста. фото: соцмережі

Спочатку журналісти помітили Джолі у кав'ярні у спальному районі міста. фото: соцмережі


Спочатку вона відвідала лікарню з дітьми, пораненими в Краматорську, гуманітарний центр на Сихові — і заодно зайшла в кав'ярню з круасанами, де її помітили журналісти. Потім відвідала розподільчий центр з евакуйованими людьми, розташований на Двірцевій площі біля залізничного вокзалу і зустріла потяг, який прибув з території воєнних дій.

На вокзалі Джолі також подякувала українським волонтерами які надають новоприбулим медичну допомогу та консультації.

Quote«Діти травмовані. Вони в шоці. Але якщо є хтось, хто готовий вислухати їх, це показує їм, що їхнє життя має значення», — чутно, як каже Джолі на відео, опублікованому в соцмережах.

До речі, не обійшлось і без казусів, про один з них писали в соцмережах, і відзначило також американське видання Daily Mail Celebrity У кав'ярні, які відвідала Джолі, один з підлітків завис у своєму телефоні, не помітивши всесвітньо відому актрису, навіть коли вона була поряд з ним.

Quote«Лара Крофт вже в Україні. Анджеліна Джолі з гуманітарною місією прибула до України та відвідала львівський залізничний вокзал, де зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська», — розповіли в телеграм-каналі «Укрзалізниці».

Пізніше у Facebook Укрзалізниці повідомили, навіщо Енджі приїхала до Львова, та показали більше відео з нею.

Quote«Про всяк випадок зазначимо, що збої в онлайн-сервісах Укрзалізниці ніяк не пов'язані з візитом Анджеліни Джолі – наших айтішників так просто не відволічеш. Анджеліна тим часом завітала до вокзальних волонтерів, психологів та лікарів, подякувала їм усім та особливо залізничникам», — додали в держпідприємстві, реагуючи на скарги про неможливість замовити онлайн квитки на потяг.
Анджеліна Джолі грається з дитиною з Краматорська на львівському вокзалі. Фото: соцмережі

Анджеліна Джолі грається з дитиною з Краматорська на львівському вокзалі. Фото: соцмережі

Окрім того, на ютюб з'явилось відео, як Джолі на вокзалі застала повітряна тривога. Зірка разом з іншими людьми бігла в укриття, куди вказали волонтери. На запитання: «Чи вам страшно?«, відповіла: «Ні, ні, я в порядку».

Слід додати, що актриса ще у 2014-му році молилася за єдність нашої держави, приїхала з гуманітарною місією.

Наступною зупинкою акторки стане українська столиця.

Анджеліна Джолі відвідала львівську лікарню, щоб зустріти дітей, поранених на вокзалі в Краматорську. Фото: соцмережі

Анджеліна Джолі відвідала львівську лікарню, щоб зустріти дітей, поранених на вокзалі в Краматорську. Фото: соцмережі


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉