Facebook Pixel

Ворог планує захопити Донеччину та активізуватися на Запоріжчині – Генштаб ЗСУ

У Генштабі Збройних сил України вважають, що найближчим часом російські війська намагатимуться захопити всю Донеччину, після чого розпочати наступ на лівобережній частині Запорізької області.

Про це журналістам повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу бригадний генерал Олексій Громов.

За його словами, найвища активність ворога зазначається на Бахмутському, Лиманському та Авдіївському напрямках.

Quote«Прогнозується, що найближчим часом противник намагатиметься вийти на адміністративні кордони Донецької області, а в подальшому може активізувати свої дії щодо захоплення лівобережної частини Запорізької області», — сказав він.

Громов додав, що для реалізації своїх планів із захоплення України росія анонсувала масштабні заходи з реформування Збройних сил – збільшення загальної чисельності до 1,5 млн осіб і формування щонайменше 20 нових дивізій.

У Генштабі піддали сумніву такі плани ворога. За словами Громова, реалізація цього плану вимагатиме значного часу та фінансово-економічних ресурсів.

Водночас у Генштабі вважають, що ці дії рф свідчать про наміри включитися в довготривале протистояння та підготовку до ведення масштабних бойових дій.

Quote«Головною метою противника залишається захоплення всієї території нашої країни та знищення державності України», – сказав Громов.

Як повідомлялося, сьогодні Громов, коментуючи призначення начальника Генштабу рф Валерія Герасимова командувачем війни проти України замість Сергія Суровікіна, заявив, що часті кадрові зміни в керівництві окупаційних військ свідчать про проблеми в управлінні.

Ротацію російських генералів також прокоментував і секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов.

Учора в Офісі президента України покепкували з призначення Герасимова замість Суровікіна.

«Змінюй/не змінюй командувачів об'єднаними угрупованнями, а терпіти доведеться до кінця. Тому що «нравится/не нравится ... красавица», — пожартував у Twitter радник Офісу президента Михайло Подоляк.

Нагадаємо: у середу, 11 січня, міністр оборони росії Сергій Шойгу звільнив Суровікіна з посади командувача об'єднаного угруповання військ в Україні, призначивши на цей пост начальника Генштабу рф Валерія Герасимова. Суровікіна, який протримався на посаді лише 3 місяці, розжалували до заступника Герасимова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉