Facebook Pixel

Фонд держмайна отримав 106,6 млн грн за кар’єр на Хмельниччині та Вінницький НДПІ землеустрою

Фонд держмайна отримав 106.6 млн грн від продажу двох об'єктів – ЄМК «Вінницького науково-дослідного та проєктного інституту землеустрою» та ЄМК «Закупнянського кар’єру». Онлайн-аукціони з приватизації ЄМК відбулися в державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі».

Про це повідомляє «Прозорро».

Ціна Вінницького науково-дослідного та проєктного інституту землеустрою стартувала на торгах з понад 15,6 млн грн. На аукціоні змагалося 8 учасників. За результатами торгів ціна зросла у 3,5 раза — до 54,6 млн грн.

Майно підприємства розміщене у Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому та області. Основним видом діяльності інституту є дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.

Переможець торгів з приватизації інституту, окрім суми, визначеної за результатами торгів, повинен буде також виплатити борги підприємства у понад 5,4 млн грн.

Закупнянський кар´єр у Хмельницькій області ФДМУ виставив на торги зі стартовою вартістю понад 15.8 млн грн. За право придбати об´єкт конкурувало 5 учасників. Вони підняли вартість активу у 3,5 раза, до 52 млн грн.

Підприємство займається добуванням декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Його протерміновану заборгованість у майже 5 млн грн повинен буде сплатити переможець аукціону.

Переможці аукціонів мають 20 робочих днів, щоб сплатити вартість лота після дня завершення аукціону. Договір купівлі-продажу підписується лише після надходження коштів до бюджету.

Скільки коштів надійшло до державного та місцевих бюджетів від малої приватизації у 2024 році

  • Понад 200 тис. грн – продаж державних об’єктів.
  • Майже 180 тис. грн – з продажу комунальних.

Станом на кінець лютого 2024 року в системі оголошено майже сотню приватизаційних аукціонів з продажу державного та комунального майна.

Стартова вартість активів понад 250 тис. гривень. Взяти участь у торгах може кожен охочий, зареєструвавшись на одному з акредитованих майданчиків «Прозорро.Продажі».

Що відомо про Фонд держмайна

Фонд реалізує об’єкти малої приватизації на онлайн-аукціонах «Прозорро.Продажі» з 2018 року. Це об’єкти балансовою вартістю до 250 млн гривень.

Ознайомитися з активами, які ФДМУ виставляє на онлайн-аукціони, можна в державній електронній торговій системі Прозорро. Продажі гарантують безпечність торгів, неможливість втручання будь-кого в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника до участі в аукціоні, а також можливість будь-кого в режимі реального часу стежити за онлайн-аукціонами та їхніми результатами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉