Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Феєричний виступ Зеленського перед лідерами країн НАТО: Росія не зупиниться на Україні, її мета — Європа

Феєричний виступ Зеленського перед лідерами НАТО.

Феєричний виступ Зеленського перед лідерами НАТО.

Україна показала, на що здатна і як багато може зробити для спільної безпеки у Європі та світі. А НАТО ще має показати, що Альянс може зробити для збереження безпеки як найбільше оборонне об'єднання у світі.

Єдине, чого я вимагаю від вас після місяця війни (це прохання заради наших військових): прошу, ніколи, більше ніколи не кажіть нам, що наша армія не відповідає стандартам НАТО», — наголосив президент України Володимир Зеленський.

Власне, наш президент заявив лише те, про що всі щонайменше два тижні говорять в Україні та в багатьох країнах НАТО. І світ, й Україна чекають на реальні дії та гарантії безпеки від частини північної Євразії, що збожеволіла.

«Ми показали, на що здатні наші стандарти і як багато ми можемо зробити для загальної безпеки у Європі та світі. Як багато ми можемо зробити для захисту від агресії проти всього, що ми цінуємо. Що ви цінуєте», — наголосив Зеленський.

«Чи маєте ви впевненість у тому, що 5 стаття спрацює, якщо для нас уже не спрацював Будапешт (Будапештський меморандум)?» — зазначив президент.

«НАТО ще має показати, що Альянс може зробити для порятунку людей. Показати, що це справді потужне оборонне об'єднання у світі. Світ чекає. Україна чекає. Чекає на реальні дії. Реальних гарантій безпеки. Від тих, чиє слово варте довіри. І чиї дії можуть зберігати мир. По-справжньому. Пропозиції – на столі. Наші потреби – на столі. Мир потрібен нам негайно. Відповіді — лише за вами», — наголосив глава держави.

Згідно з інформацією МЗС України, на цьому етапі Україна веде переговори зі США, Сполученим Королівством, ФРН, Францією та Туреччиною щодо гарантій своєї безпеки.

Сьогодні два із чотирьох французьких підводних човнів із балістичними ракетами класу Triomphant залишили базу в Іль-Лонзі на південь від Бреста (Франція). Це додаткова підтримка єдиної субмарини, яка зазвичай перебуває в постійному патрулюванні у водах Атлантики.

Востаннє розгортання одразу трьох субмарин спостерігалося за десять років до закінчення холодної війни — під час американо-радянського протистояння через розміщення ракет середньої дальності у Європі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини