Facebook Pixel

«Ви не здатні навіть себе захистити» – Зеленський жорстко висловився про НАТО

Президент Володимир Зеленський заявив, що члени НАТО самі створили наратив про те, що закриття неба над Україною нібито спровокує пряму агресію РФ проти альянсу.

«Сьогодні був саміт НАТО, слабкий саміт, розгублений саміт. Саміт, на якому видно, що не всі вважають боротьбу за свободу для Європи метою номер один. Усі розвідки країн НАТО чудово знають плани ворога, вони підтвердили, що РФ хоче продовжувати наступ…9 днів ми бачимо жорстоку війну: руйнують наші міста, обстрілюють наших людей, наших дітей... Знаючи, що нові удари та жертви неминучі, НАТО свідомо ухвалило рішення не закривати небо над Україною», – сказав Зеленський у відеозверненні пізно увечері 4 березня.

Він наголосив: «Ми вважаємо, що країни НАТО самі створили наратив, що нібито закриття неба над Україною спровокує пряму агресію РФ проти НАТО». Зеленський вважає, що це – самогіпноз тих, хто «слабкий і невпевнений внутрішньо».

«Всі люди, які загинуть з цього дня, загинуть також і через вас, через вашу слабкість, вашу роз'єднаність», — сказав президент.

"Все, на що спромігся альянс на сьогоднішній день – це провести через систему своїх закупівель 50 тонн дизпалива для України. Напевно, щоб ми могли спалити Будапештський меморандум, щоб краще горіло. Але він для нас згорів уже у вогні російських військ. Хіба таке НАТО ми хотіли, хіба такий альянс ви будували?@ — pаявив Зеленський.

Водночас, він висловив подяку друзям України в НАТО, партнерам, яких, за словами президента, в альянсі більшість. «І тому ми не почуваємося на самоті, ми продовжуємо боротися, ми захистимо нашу країну, ми звільнимо нашу землю завдяки нашим героям», — підсумував президент України.

Нагадаємо, 24 лютого о 04:50 президент РФ ВолодимирПутін фактично оголосив війну Україні , а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни. The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події .

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉