IT

Facebook дозволила створювати магазини в своїх соцмережах

Оформлення інтерфейсу і логотип магазину можна підбирати самостійно

Оформлення інтерфейсу і логотип магазину можна підбирати самостійно

Компанія Facebook оголосила про запуск сервісу Facebook Shops. Повідомляється, що він створений для допомоги малому бізнесу, постраждалому від пандемії коронавірусу.

Сервіс безкоштовний. З його допомогою в розділі «Бізнес» на Facebook або Instagram можна відкрити онлайн-магазин з каталогом товарів і цінами. Оформлення інтерфейсу і логотип можна підбирати самостійно. Замовлення можна оформити в самій соціальній мережі або перейшовши за посиланням на веб-сайт продавця.

QuoteЗа допомогою цього сервісу існуючі інтернет-магазини можуть безкоштовно створювати свої вітрини в Facebook і Instagram.

Компанія прискорено реалізувала плани по запуску нового сервісу, щоб скористатися бумом в інтернет-торгівлі під час пандемії коронавірусу, повідомив її засновник Марк Цукерберг газеті The Financial Times. Сама ж Facebook зможе використовувати дані, одержувані в процесі роботи магазинів, для покращення свого рекламного сервісу і стягувати за це додаткову плату.

Магазини будуть використовувати можливості обміну повідомленнями, запропоновані Facebook: покупець може зв'язатися з продавцями за WhatsApp Messenger або Instagram Direct, щоб задати питання або відслідковувати поставки. Сервіс також буде мати інструменти для створення і відстеження програм лояльності.

Контекст. Компанія Facebook представила новий продукт Messenger Rooms, призначений для групових відеодзвінків. Він дозволить влаштовувати відеодзвінки з участю до 50 осіб без обмежень за часом. У Facebook повідомили, що через пандемію коронавірусу Rooms представили раніше, ніж планувалося.

Facebook домовилася про купівлю 9,9% акцій індійської телекомунікаційної компанії Jio Platforms. Така частка обійдеться їй в $5,7 млрд. Головною метою покупки є інтеграція месенджера WhatsApp з e-commerce платформами Jio.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Коболєв: Ціна на газ продовжить знижуватись

Вже кілька місяців ціна газу на європейських хабах знижується. Травнева ціна на газ для українців теж зменшилась на 21%, порівнюючи з квітнем. Існує висока ймовірність, що тенденція зниження ціни буде тривати і надалі. Це залежить від формування ціни газу у Європі.

«Укрзалізниця» змінила термін попереднього продажу квитків

Квитки на поїзди «Укрзалізниці» з 1 червня можна буде придбати за 90 днів до дати відправлення поїзда, а не за 45-60 днів, як було раніше.

Світове падіння ціни на газ може призвести до збитковості українських газовидобувників — Коболєв

Вірогідність збитків всіх газових компаній через падіння цін на природний газ — дуже висока. Крім того, вже кілька місяців ціна газу на європейських хабах знижується. Травнева ціна на газ для українців теж зменшилась на 21%, порівнюючи з квітнем.