Facebook Pixel

Епіцентр у 2024 році відкриє 4 парки розваг у Києві та області

Епіцентр у 2024 році відкриє 4 парки розваг в Києві та області

Епіцентр у 2024 році відкриє 4 парки розваг в Києві та області

Компанія «Епіцентр» запускає нову мережу сімейних парків розваг EPILAND по всій Україні. Проєкти розвиватимуться у двох форматах: сімейні парки розваг площею до 4,5 тис. м2 та 15-30 тис. м2. Кожен окремий парк буде унікальним. В цілому ж мережа EPILAND матиме тематику «Подорож у просторі та часі», яка розкриватиметься в декорі інтер’єрів, кастомізованих атракціонах та в легенді мережі.

Quote«У всьому світі ТРЦ вже багато років залишаються основним місцем для сімейного дозвілля. В Україні цей тренд ще більше підсилюється потребою в отриманні позитивних емоцій на тлі перманентних стресів, відтак ми відчули запит на якісну розважальну складову в наших об'єктах для родин з дітьми», — розповідає директорка напрямку ексклюзивних концептів та розвитку мережі торговельних центрів «Епіцентр» Вікторія Зеленська.

Перший парк розваг EPILAND — в дизайн-концепції «Планета Пандора» — відкриється вже у червні 2024 року на другому поверсі столичного ТЦ «Епіцентр» на Полярній 20Д. Площа парку становитиме 3000 м2. Основний акцент проєкту зроблено на розвагах для дітей віком до 12 років та проведенні ексклюзивних дитячих днів народжень.

Епіцентр у 2024 році відкриє 4 парки розваг в Києві та області

Епіцентр у 2024 році відкриє 4 парки розваг в Києві та області

Quote«Парки розваг включатимуть безпечне високоякісне обладнання від найкращих світових та вітчизняних виробників: лабіринти, батути, дитячі майданчики, скеледроми, VR-симулятори, ігрові та редемпшн автомати, автодроми, тематичні квести, party-руми, анімацію, власне сімейне кафе, імерсивний дайнінг, а в окремих концепціях і екстремальні атракціони», — зазначила керівниця відділу розважальних концепцій компанії «Епіцентр К» Катерина Черняк.

Відвідувачам надаватимуться послуги няня-сервісу, що дозволить залишити дитину з професійним бейбі-сітером та відправитись за покупками в ТРЦ.

У 2024 році «Епіцентр» також планує відкриття парків розваг у складі ТРЦ Green Gallery (Київська обл., с. Чабани, вул. Одеське шосе, 8) та в ТРЦ Bucha Gallery (Київська обл., м. Буча, вул. Нове шосе, 1).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉