Facebook Pixel
IT

Електромобілі Apple Car збиратиме Hyundai: коли їх почнуть продавати

Американська компанія Apple та південнокорейська автомобілебудівна компанія Hyundai до березня 2021 року планують підписати договір про співпрацю щодо виробництва безпілотних електромобілів.

Як пише Korea IT News, яку цитує видання Reuters, автомобілі хочуть випускати в 2024 році в США. Водночас бета-версію авто планують представити наступного року.

Reuters також відзначає, що раніше Hyundai Motor підтвердила те, що веде переговори з Apple про створення електромобіля, це призвело до зростання акцій компанії майже на 20%. Компанія кілька разів заявляла, що отримала запити про потенційне співробітництво в розробці самоврядних електромобілів від різних компаній. Apple зі свого боку ніяких коментарів щодо цієї інформації не надала.

Варто також відзначити, що спочатку Korea IT News писало, що компанії хочуть випускати електромобілі на заводі Kia Motors, який є дочірнім підприємством Hyundai. Робити вони це збиралися в штаті Джорджія (США) або разом інвестувати в новий завод у країні. Початкова продуктивність підприємства нібито повинна скласти 100 тис. машин на рік, а пізніше — 400 тис. Потім ці подробиці видання видалило.

Контекст. Раніше повідомлялося, що свій електромобіль компанія Apple може випустити раніше терміну, який обговорювався, а саме в третьому кварталі 2021 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉