Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Італія планує створити логістичний коридор для розблокування українського експорту

Італія планує створити логістичний коридор для розблокування українського експорту

Італія планує створити логістичний коридор для розблокування українського експорту

Італія планує представити на конференції з реконструкції України, що пройде наприкінці квітня в Римі, проєкт створення вхідних і вихідних терміналів для української економіки на північному сході країни.

Про це повідомив міністр економічного розвитку Італії Адольфо Урсо під час круглого столу італійської конфедерації профспілок робітників у Венеції.

Він зазначив, що італійський уряд має намір створити інтермодальну транспортну магістраль за маршрутом Міжнародного транспортного коридору № 5 (Венеція — Трієст/Копер — Любляна — Марибор — Будапешт — Ужгород — Львів — Київ).

Це дасть змогу розблокувати український експорт, зокрема металургійної продукції.

Quote«Чорне море фактично закрите (для України) через військові дії. У цьому разі (щоб розблокувати український експорт) не залишається іншого варіанту, як доправляти товар в Адріатику, використовуючи наявні залізниці та автомагістралі», — пояснив Адольфо Урсо.

Також для реалізації проєкту буде створено логістичну платформу, яка зв'яже Україну суходолом з інтермодальним портом Quadrante Europa у Вероні й далі з морськими портами північного сходу Італії, зокрема з Трієстом і Венецією.

Quote«Отже, ми надамо Києву новий і безпечний вихід до моря з огляду на труднощі у використанні українських портів на Чорному морі», — наголосив міністр.

За словами міністра, логістичний коридор між інтермодальним портом Quadrante Europa у Вероні та логістичним майданчиком Горонда в Закарпатській області України на кордоні зі Словаччиною буде готовий уже до моменту початку конференції в Римі наприкінці квітня 2023 року.

Він додав, що проєкт логістичного коридору Італія — Україна буде представлено 10 березня під час логістичного ярмарку у Вероні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини