Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ексголова українського «Альфа-Банку» купить частку в Idea Bank

Іван Світек. Фото: realist

Іван Світек. Фото: realist

Ексголова українського «Альфа-Банку» Іван Світек має намір придбати трохи більше за 12,1% акцій «Ідея Банку» (Idea Bank). Це відбудеться в рамках продажу польським Getin Holding контрольного пакету акцій банку інвесткомпанії Dragon Capital.

Як повідомило агентство «Інтерфакс-Україна», згідно з даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), йдеться про 36,6 млн акцій. Раніше джерело на ринку повідомляло агентству, що Світек може очолити Idea Bank після того, як Dragon Capital його придбає.

Польський холдинг Getin Holding 20 грудня минулого року погодився на угоду з продажу 100% акцій Idea Bank та 100% «Нью Фінанс Сервіс». До групи покупців входить Dragon Capital Investments Limited, Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. та фізособа.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ціна угоди становить майже 1,4 млрд грн, мінус дивіденди від закриття угоди та мінус 5 млн грн за 100% участі в «Нью Фінанс Сервіс». Крім того, ціна може стати меншою після аудиту.

Антимонопольний комітет вже надав свій дозвіл на придбання, наразі очікується згода від Нацбанку.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Генеральний менеджер об'єднаного «Альфа-Банку» (Україна) та Укрсоцбанку Іван Світек у серпні минулого року вирішив піти з групи. У жовтні на цій посаді його замінив Рафал Ющак — керуючий директор «Альфа-Банку» (Білорусь) з 2015 року та член наглядової ради українського «Альфа-Банку» з квітня 2019 року.

У грудні минулого року Dragon Capital і польський Getin Holding уклали умовну угоду про продаж львівського Idea Bank. Покупка може обійтися Томашу Фіалі в 1,3 млрд грн.

Коментарі

Всі новини