Ексглава «Мрії» стане керівником державного аграрного гіганта

Саймон Чернявський. Фото: УНІАН

Саймон Чернявський. Фото: УНІАН

Кабмін на сьогоднішньому засіданні призначив колишнього генерального директора агрохолдингу «Мрія» Саймона Чернявського виконувати обов'язки голови «Державної продовольчо-зернової корпорації України».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олексій Гончаренко.

Хто такий Саймон Чернявський?

Він є громадянином Великобританії. Почав свою кар'єру в 1992 році. З цього року по 2006 рік працював на різних посадах у сфері товарів масового споживання. Відразу після цього два роки був заступником директора по виробництву російської сільськогосподарської компанії Black Earth Farming.

З 2008-го по 2011 рік був першим заступником директора української «РоАгро». У наступні чотири роки працював гендиректором агрохолдингу HarvEast Holding. У 2015 році його призначили гендиректором «Мрії» (пізніше — Continental Farmers Group), де він пропрацював до травня 2019 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Чисті резерви НБУ досягли $16,5 млрд

Розмір чистих золотовалютних резервів Національного банку України після виплати $1 млрд за бондами під гарантії США склали $16,5 млрд.