Епічна битва ДТЕК і Blackberry закінчилася: Ахметов програв

Телефон із маркуванням D.TEK. Фото: ain.ua

Телефон із маркуванням D.TEK. Фото: ain.ua

Апеляційний суд у Києві залишив в силі рішення Господарського суду Чернігівської області про відхилення позову енергетичного холдингу ДТЕК щодо нібито використання торгової марки D.TEK, який вона подавала до канадської Blackberry Ltd і українського співвідповідача — ФОП (фізична особа-підприємець) Олександра Антоненка.

Як пише видання ain.ua, рішення апеляційного суду вже набрало чинності, але ДТЕК має право подати касацію до 13 квітня 2021 року.

За словами керуючого партнера Glagos, який представляв інтереси Антоненка, Дмитра Шаповала, суд поставив крапку в цій справі. Керуючий партнер компанії IPStyle, яка представляла інтереси Blackberry в Україні, Марія Ортинська, зі свого боку заявила, що суд відмовив у задоволенні позову, так як Blackberry не завозила, не продавала і не робила нічого для того, щоб продавати телефони з позначенням D.TEK у країні.

Telegram Logo
Quote«Той факт, що хтось ввозить як фізична особа-підприємець в Україні за неофіційними каналами моделі, призначені для інших ринків, ніяк не впливає на дії і відповідальність виробника», — сказала вона.

Контекст. Раніше The Page писало, що в лютому 2019 року ДТЕК звернувся до суду з позовом до Blackberry і Антоненка. Компанія заявила, що Blackberry порушує право холдингу на бренд D.TEK у назвах смартфонів BlackBerry DTEK50 і BlackBerry DTEK60 і продає їх в Україні.

У ДТЕК вимагали, щоб ВІаскbеггу не порушувала права на торгову марку і перестала її використовувати будь-якими способами, а від Антоненка — вилучити з обігу і знищити весь товар цієї марки. Але в листопаді суд не підтримав позовні вимоги ДТЕК. Детальніше про цю історію можна прочитати тут.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини