Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Другий шанс Гончарука; проблеми на «Укрзалізниці». Головне за 17 січня

Драма з відставкою глави уряду Олексія Гончарука завершилася в стислі терміни. Вранці прем'єр подав заяву про відставку. Під вечір президент Володимир Зеленський його помилував і дав шанс виправитися. На залізниці склалася критична ситуація. А парламент провалив закон про «Бюро фінансових розслідувань». Такими були новини останнього дня тижня.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Невдала відставка уряду. Президент України Володимир Зеленський вирішив дати шанс прем'єр-міністру України Олексію Гончаруку та його уряду, залишивши всіх на своїх посадах. Таким чином від відреагував на заяву прем'єр-міністра про відставку.

«Сьогодні я отримав Вашу заяву про звільнення, яке пов'язане з дуже неприємною ситуацією. Я подумав і вирішив дати шанс Вам і Вашому уряду, якщо Ви вирішите деякі моменти, які сьогодні є дуже важливими і дуже хвилюють наше суспільство».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Вимога знизити тарифи. Антимонопольний комітет вимагає від теплопостачальних компаній і місцевих органів самоврядування вжити заходів для зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду протягом опалювального періоду 2019/2020 років. Головна підстава для зниження нарахувань – зменшення на понад 20% вартості природного газу.

Проблеми на залізниці. Впродовж останніх чотирьох тижнів в Україні склався штучний дефіцит рухомого складу, що виник з вини «Укрзалізниці» (УЗ). Київська та одеська філії Центру транспортної логістики «Ліски» (належить до структури УЗ) не встигають обробляти всі подані вагони і затримують повернення їх відправнику. Простій призводить до багатотисячних штрафів і з'їдає прибуток відправників і трейдерів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Найбільш складна ситуація у нас зараз склалася в чорноморському напрямку — в портах Одеси, Іллічівська та Південному, там можна спостерігати покинуті та зупинені потяги. Причиною цього є також проблеми з інфраструктурою, якою можна було б керувати краще».

Сергій Біленький

Сергій Біленький

Голова Федерації металургів України

Який курс та інфляцію прогнозують підприємці. Український бізнес очікує на подальше економічне зростання та на помірну інфляцію, свідчить опитування, проведене Національним банком у четвертому кварталі 2019 року серед керівників компаній. Підприємці прогнозують, що темпи зростання споживчих цін до 2021 року будуть на рівні 7%-7,5%. Щодо курсу гривні прогнози поліпшилися. Більшість підприємців очікує, що він буде на рівні 27,43 грн/$. У попередньому кварталі цей показник складав 27,96 грн/$.

Провал закону про альтернативу податковій міліції. Без обговорення Верховна Рада відхилила законопроєкт №1208-2 про створення Бюро фінансових розслідувань. Метою документа був поділ сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, а також ліквідація податкової міліції та оптимізація чисельності державних органів, які борються зі злочинами у галузі фінансів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини