Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Швейцарія надасть Україні $15 млн на відновлення залізниці

Допомога Україні. $15 млн від Швейцарії: на що підуть. Фото: УЗ

Допомога Україні. $15 млн від Швейцарії: на що підуть. Фото: УЗ

Швейцарія оголосила про надання Україні 14 млн швейцарських франків ($15 млн) на відбудову залізничної інфраструктури в нашій країні, яка регулярно страждає від обстрілів російського окупаційного війська. Відповідну угоду 23 грудня підписали віцепрем'єр-міністр з відбудови Олександр Кубраков та посол Швейцарії в Україні Клод Вільд, інформує пресслужба Мінінфраструктури.

Quote«Уряд Швейцарської Конфедерації ухвалив рішення про виділення 14 мільйонів швейцарських франків на фінансування та постачання рейкових скріплень для відновлення залізничної інфраструктури і безперебійного функціонування залізничного транспорту», — йдеться у повідомленні.

Виділеної суми вистачить на покриття затрат на товари, роботи та послуги необхідні для посилення майже 300 км залізничної мережі в Україні.

Як очікується, надходження рейкових скріплень розпочнеться у 2023 році. Роботи заплановано виконати на ключових магістралях.

Контекст. Нагадаємо: 23 грудня Швейцарія вантажівками відправила в Україну 40 електрогенераторів та ще стільки ж обігрівачів. Як очікується, їх буде розміщено в "пунктах незламності». За тиждень до цього країна надіслала нам ще 30 генераторів.

22 грудня ЮНЕСКО передала Україні 14 генераторів. Вони призначені для підтримки культурних інституцій у країні. 21 числа Грузія оголосила про відправлення в Україну 25 генераторів потужністю від 150 до 500 кВт.Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини