Facebook Pixel

Долоня як засіб оплати – Amazon розробляє нову технологію

Amazon працює над платіжними терміналами, розплатитися в яких можна з допомогою долоні. Про це повідомив Bloomberg з посиланням на свої джерела. У самій Amazon про розробку поки нічого не розповідають.

Технологія дозволить співвіднести інформацію з банківської карти з відбитком долоні людини. В результаті вона зможе розплачуватися рукою, а не з допомогою карти або смартфона.

Ймовірно, платежі долонею будуть безконтактними: користувачеві не потрібно буде прикладати руку, як це робиться в пристроях з Touch-ID, а буде достатньо провести долонею над сканером. Малюнок долоні буде зчитуватися з допомогою комп'ютерного зору.

За даними джерел, Amazon вже почала тестувати технологію на терміналах разом з Visa, можливо, веде переговори про співпрацю і з Mastercard. Вона обговорює можливу співпрацю і з банками-емітентами карт. За деякими даними, вже проявили інтерес у JP Morgan, Wells Fargo і Synchrony Financial.

Як вказують фахівці, Amazon ще доведеться розібратися з можливими варіантами шахрайства, націленим на нові термінали. Можливо, що не всі користувачі захочуть ділитися з банками та IT-компанією додатковими персональними даними, які потрібні, щоб така система працювала.

Додатково

Приватбанк випустив остаточну версію оновленого онлайн-банкінгу Privat24, а також спільно з платіжною системою Visa запустив технологію біометричної оплати FacePay24 для роздрібних торгових точок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉