Робота після пандемії. 74% компаній готові перевести частину працівників на дистанційну роботу — опитування

У багатьох великих компаніях почали розмірковувати над переведенням частини працівників на постійну дистанційну роботу після закінчення пандемії COVID-19. Це допомогло б підприємствам скоротити витрати. Консалтингова фірма Gartner провела опитування 317 фінансових директорів. Виявилося, що 74% компаній згодні перевести до 5% персоналу на постійну віддалену роботу.

Водночас приблизно чверть директорів готові перевести 20% штату на роботу з дому після закінчення пандемії, повідомили в Gartner.

cohotrm.png

За словами віцепрезидента Gartner з питань дослідження фінансової діяльності, директори зрозуміли переваги віддаленої роботи. Крім того, отримані результати показують, який вплив матиме пандемія на способи ведення бізнесу.

Переведення співробітників на віддалену роботу стане виходом для багатьох компаній, які зіштовхнулися з фінансовими проблемами і змушені заощаджувати. Також це дозволить не скорочувати персонал і звести до мінімуму негативні наслідки пандемії.

Контекст. Згідно з опитуванням, проведеним Advanter Group спільно з «Українським інститутом майбутнього», великий і малий бізнес за час карантину зазнав суттєвих втрат і оцінює можливе зменшення доходів протягом 2020 року в середньому на 50%. Водночас 28% опитаних очікують зменшення доходів протягом року більш ніж на 60%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Запаси газу в ПСГ України у 1,6 раза вище, ніж минулоріч

Станом на 1 червня 2020 року запаси газу в українських підземних сховищах (ПСГ) перевищили позначку 18 млрд куб. м.

Прибуток «Нафтогазу» скоротився уп'ятеро — до 3 млрд грн

Група компаній «Нафтогаз» за підсумками I кварталу 2020 року показала прибуток на рівні 3,2 млрд грн, що уп'ятеро менше, ніж за аналогічний період минулого року, коли прибуток склав 16 млрд грн.

McDonald's відкриє 5 нових ресторанів в Україні

Цього року «МакДональдз Юкрейн Лтд.» запланував зберегти в Україні темпи розвитку мережі швидкого харчування та має намір відкрити п'ять нових ресторанів, як і минулоріч.