Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держвиконавці заарештували рахунки ДТЕК на 2,5 мільярди гривень

Під арешт потрапили компанії «ДТЕК Донецькі електромережі» і «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля». У першої заблоковані рахунки на 1,2 млрд грн, у другої – на 1,3 млрд грн, повідомила пресслужба енергохолдингу Ріната Ахметова.

Quote«Компанії не можуть забезпечувати надійним електропостачанням населення і промисловість на території своєї ліцензійної діяльності», — йдеться в пресрелізі ДТЕК.

Арешт рахунків операторів системи розподілу пов'язаний з боргами перед «Енергоринком», передає агентство «Інтерфакс-Україна». Борги утворилися через виконання компаніями рішень Кабміну і РНБО про постачання електроенергії та купівлі сальдо-перетоків з окупованих територій Донбасу, боргів державних шахт та комунального підприємства «Вода Донбасу», пояснили в ДТЕК.

Енергохолдинг вже звернувся до органів влади з проханням провести оперативні дії для розблокування операційної діяльності компаній і знайти рішення щодо врегулювання питань боргів.

Контекст

  • Рахунки «ДТЕК Донецькі електромережі» в банку Ріната Ахметова ПУМБ вже були заарештовані у вересні цього року. Проте пізніше Госпсуд Донецької області частково скасував це рішення: він залишив арешт рахунків у інших банках (Приватбанку та Ощадбанку).
  • Раніше «Енергоринок» повідомляв, що на кінець 2018 року борг «ДТЕК Донецькі електромережі» склав 5,2 млрд грн.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини