Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Блінкен завтра приїде в Україну. Говоритиме із Зеленським – ЗМІ

Держсекретар США 19 січня приїде в Київ – що відомо наразі. Фото: Flickr / U.S. Department of State

Держсекретар США 19 січня приїде в Київ – що відомо наразі. Фото: Flickr / U.S. Department of State

Американський держсекретар Ентоні Блінкен 19 січня приїде в Україну. Про це з власних джерел дізналися liga.net і ZN.ua.

За словами співрозмовників видань, у його порядку денному зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Очікується, що сторони говоритимуть про загрозу нового вторгнення Росії, запуск «Північного потоку – 2», кібербезпеку тощо.

Українська влада про візит Блінкена не повідомляла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Телеканал CNN повідомив, що минулого тижня в Україну таємно приїздив очільник ЦРУ США Вільям Бернс. Зазначається, що його метою було глибше розуміння реальності загрози нового вторгнення РФ в Україну.

17 січня з візитом в Україну прибула делегація із семи американських сенаторів.

Їхній приїзд відбувся після серії дипломатичних зустрічей, які, як сподівалися Сполучені Штати та НАТО, спонукатимуть Росію припинити агресію проти України. Однак під час переговорів прогресу досягнуто не було — представники Кремля заявили, що не відводитимуть війська від українського кордону.

Минулого тижня офіційний представник адміністрації Джо Байдена заявив, що Росія підготувала групу оперативників для «диверсійної операції, спрямованої проти власних сил» на Донбасі, у спробі створити привід для вторгнення.

А в ніч із 13 на 14 січня майже 70 українських урядових вебсайтів зазнали масштабної кібератаки, що, як попередили європейські офіційні особи, призведе до ще більшого загострення напруженості.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини