Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держкомісія затвердила календарний план вакцинації від коронавірусу

Фото: kmu.gov.ua

Фото: kmu.gov.ua

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) 29 січня прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що вакцинація проти коронавірусу має розпочатися в лютому.

«У нас є затверджений Національний план, який визначає п'ять етапів вакцинації. Усе це має бути відображено в календарному плані на цей рік. Зокрема, хто, коли й де зможе безоплатно отримати ефективну вакцину», — заявив прем'єр.

Заступник міністра охорони здоров'я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко представив проєкт календарного плану вакцинації населення 2021 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він також сказав, що оперативний штаб із протидії вакцинокерованим інфекціям у Міністерстві охорони здоров'я з огляду на соціологічні опитування визначив прогнозовану для закупівлі кількість вакцин — 15 млн додаткових доз.

За словами Ляшка, холодовий ланцюг в Україні сьогодні може забезпечити зберігання будь-якого різновиду вакцин (від -70°C і до +8°C).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Держкомісія з питань ТЕБ та НС затвердила відповідний календарний план.

6014363ed8c52292749558-820x360.png

Контекст. На першому етапі масової вакцинації щеплення проти коронавірусу отримають 367 491 особа. Спочатку вакцинуватимуть людей із критичним ризиком інфікування та розвитку коронавірусу й тих, хто із ним бореться. Усі особи, які отримають щеплення найперше, уже верифіковані міністерством. Про це 29 січня під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Наприкінці грудня 2020-го МОЗ затвердило план вакцинації. Зазначалося, що такий план можна буде змінювати залежно від епідемічної ситуації. Метою плану є вакцинація впродовж 2021-2022 років не менш як 50% населення України — 20 млн осіб.

Понад половину українців готові зробити щеплення проти коронавірусу, якщо вакцина буде безоплатною. Однак 40% не готові робити щеплення навіть безкоштовно.

Коментарі

Всі новини