Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Депутати пропонують посилити відповідальність керівників і власників фінансових установ

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Група депутатів під керівництвом Галини Третьякової, яка має величезний досвід роботи на страховому ринку, внесла законопроєкт, спрямований на посилення відповідальності осіб, пов'язаних із небанківською фінансовою установою.

Зокрема, за доведення установи до неплатоспроможності, що спричинило нанесення великої матеріальної шкоди державі або клієнтам, запропоновано карати обмеженням волі на строк від одного до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з накладенням штрафу від 85 тис. до 170 тис. грн.

Також пропонується обкладати штрафом від 15 тис. до 30 тис. грн керівників або інших посадових осіб фінансової установи за внесення недостовірної інформації у звітність, яка подається регуляторам.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У документі також називаються особи, які вважаються пов'язаними із фінансовою установою. А також вказується, хто належить до керівництва установи, і хто вважається асоційованою особою.

Додатково

  • 16 жовтня Президент підписав так званий закон про «спліт». Він передбачає зміну системи регулювання і нагляду ринків фінансових послуг та цінних паперів, а також їх консолідацію.
  • На початку 2020 року вступить в силу закон про захист споживачів фінпослуг: регулятори ринку — НБУ, НКЦПФР та Нацкомфінпослуг зможуть штрафувати фінустанови за порушення прав споживачів.

Коментарі

Всі новини