Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Звільненій Харківщині додатково нададуть 400 мільйонів: на що спрямують кошти

Деокупація Харківщини: уряд виділить 400 млн грн на відновлення пошкоджень та допомогу. Фото: slovoidilo.ua

Деокупація Харківщини: уряд виділить 400 млн грн на відновлення пошкоджень та допомогу. Фото: slovoidilo.ua

Кабінет міністрів України доручив профільним міністерствам та Харківській обласній військовій адміністрації підготувати питання про виділення 400 млн грн на відновлення пошкоджених об'єктів і для допомоги деокупованим територіям. Про це оголосив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Так, під час наради Міненерго, Мінрегіону, Мінфіну та «Нафтогазу» й «Укренерго» Шмигаль доручив створити координаційний штаб у межах Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Quote«Завдання штабу — оперативна ліквідація наслідків військових руйнувань енергетичної та комунальної інфраструктури. Маємо бути готові до будь-яких сценаріїв», — наголосив очільник українського уряду.

За його словами, на відновлення потрібні додаткові фінансові кошти, тому Мінрегіону, Мінфіну та Харківській ОВА доручено підготувати до найближчого засідання уряду питання щодо виділення з резервного фонду бюджету 400 млн грн на відновлення пошкоджених об'єктів та надання допомоги деокупованим територіям регіону.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. В Офісі президента заявили, що жителям окупованих росією регіонів України, зокрема й в Криму, потрібно підготуватися до деокупації.

Коментарі

Всі новини