Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Daimler планує звільнити не менше 10 000 працівників

Голова правління Daimler Ола Каллениус. Фото: Daimler AG

Голова правління Daimler Ола Каллениус. Фото: Daimler AG

Керівництво автоконцерну Daimler оголосило масштабну програму скорочення персоналу. Про це повідомила DW.

Протягом найближчих трьох років планується звільнити не менше 10 тисяч чоловік по всьому світу.

Анонсовані заходи торкнуться насамперед адміністративних працівників. Протягом трьох наступних років не будуть наймати нових працівників замість звільнених.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перелік заходів також включає в себе розширення пропозицій щодо часткової зайнятості для працівників передпенсійного віку. В цілому повинні розпрощатися з кожним десятим співробітником адміністративного персоналу.

Оголошені заходи покликані поліпшити фінансовий стан автовиробника. На думку керівництва, нинішня кількість працівників, яких тільки в Німеччині близько 178 тисяч, а всього в світі близько 304 тисяч – дуже багато.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Така кількість персоналу — фінансовий тягар для Daimler, що значно знижує конкурентоспроможність.

Контекст

  • В цьому році у Daimler значно погіршилися фінансові показники у порівнянні з минулим роком, а у другому кварталі поточного року компанія взагалі продемонструвала негативний фінансовий результат.
  • Про масштабну програму оптимізації у Daimler заговорили після приходу нового голови правління Олі Каллениуса. Він у середині листопада в загальних рисах окреслив кроки в напрямку оптимізації витрат.
  • Автоконцерн Audi планує до 2025 року скоротити в ФРН 9,5 тисячі робочих місць. Це є частиною угоди, укладеної між керівництвом концерну і виробничою радою, повідомила компанія 26 листопада. Внаслідок цих заходів вона розраховує заощадити 6 млрд євро, які планується інвестувати в проекти з електрифікації та цифровізації.

Коментарі

Всі новини