Daimler планує звільнити не менше 10 000 працівників

Голова правління Daimler Ола Каллениус. Фото: Daimler AG

Голова правління Daimler Ола Каллениус. Фото: Daimler AG

Керівництво автоконцерну Daimler оголосило масштабну програму скорочення персоналу. Про це повідомила DW.

Протягом найближчих трьох років планується звільнити не менше 10 тисяч чоловік по всьому світу.

Анонсовані заходи торкнуться насамперед адміністративних працівників. Протягом трьох наступних років не будуть наймати нових працівників замість звільнених.

Перелік заходів також включає в себе розширення пропозицій щодо часткової зайнятості для працівників передпенсійного віку. В цілому повинні розпрощатися з кожним десятим співробітником адміністративного персоналу.

Оголошені заходи покликані поліпшити фінансовий стан автовиробника. На думку керівництва, нинішня кількість працівників, яких тільки в Німеччині близько 178 тисяч, а всього в світі близько 304 тисяч – дуже багато.

Така кількість персоналу — фінансовий тягар для Daimler, що значно знижує конкурентоспроможність.

Контекст

  • В цьому році у Daimler значно погіршилися фінансові показники у порівнянні з минулим роком, а у другому кварталі поточного року компанія взагалі продемонструвала негативний фінансовий результат.
  • Про масштабну програму оптимізації у Daimler заговорили після приходу нового голови правління Олі Каллениуса. Він у середині листопада в загальних рисах окреслив кроки в напрямку оптимізації витрат.
  • Автоконцерн Audi планує до 2025 року скоротити в ФРН 9,5 тисячі робочих місць. Це є частиною угоди, укладеної між керівництвом концерну і виробничою радою, повідомила компанія 26 листопада. Внаслідок цих заходів вона розраховує заощадити 6 млрд євро, які планується інвестувати в проекти з електрифікації та цифровізації.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чи отримає Україна транш МВФ: що відомо на 5 червня

Розгляд надання Україні кредиту Міжнародним валютним фондом (МВФ) заплановано на 9 червня. А точні умови угоди можна буде дізнатися незабаром після зустрічі Виконавчої ради фонду, коли меморандум буде опубліковано на сайті установи.

Київ залишився без ресторанів і кафе – Кличко пояснив, чому

Влада Києва відклала прийняття рішення для відкриття ресторанів, кафе та басейнів. Про це на брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.

Соціальна дистанція: як зробити офіс безпечним

Дотримання соціальної дистанції, жорсткі вимоги до клінінгу та дезінфекції приміщень — це лише верхівка айсберга трансформації офісних приміщень в Україні. Про це The Page розповіла керівник департаменту представлення інтересів міжнародних орендарів у сфері офісної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні Вікторія Горулько.