Цирк du Soleil, що перебуває у стані банкрутства, перейде під управління нових інвесторів

Цирк виявився на межі краху на тлі пандемії COVID-19. Фото: Cirque du Soleil

Цирк виявився на межі краху на тлі пандемії COVID-19. Фото: Cirque du Soleil

Знаменитий канадський цирк опинився на межі краху на тлі пандемії COVID-19, через яку було скасовано всі шоу, і компанія втратила єдине джерело заробітку.

Тепер Cirque du Soleil Entertainment Group (CdS) керуватиме група інвесторів на чолі з Catalyst Capital Group з Торонто (Канада), повідомило Bloomberg. Їхня пропозиція виявилася найкращою серед усіх поданих заявок і була схвалена радою директорів CdS. Але перехід цирку під управління інвесторів повинен схвалити суд, під наглядом якого проходить реструктуризація.

Наприкінці червня компанія оголосила про банкрутство та реструктуризацію бізнесу. Планувалося, що рятувати її будуть нинішні акціонери: американська інвестгруппа TPG, китайська Fosun і канадські державні інвестфонди CPDQ і Investissement Qubec. Загалом вони повинні були вкласти в компанію $300 млн.

Telegram Logo

Але в середині липня було повідомлено про укладення угоди з групою інвесторів, очолюваною Catalyst Capital. Їхня пропозиція виявилася вигіднішою за пропозицію акціонерів. Нові інвестори готові взяти на себе покриття $760 млн боргів, вкласти $375 млн у проведення нових шоу та заснувати два фонди на загальну суму $20 млн, щоб компанія могла розплатитися з працівниками та підрядниками. В обмін на це інвесторам дістануться всі активи компанії, включно з її акціями.

Додатково. Велика ритейловая компанія одягу J.Crew подала заявку на захист від банкрутства та стала першою великою жертвою економічної кризи в США.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Глава європейського аерокосмічного концерну Airbus Гійом Форі бачить серйозні загрози існуванню компанії в умовах пандемії коронавірусу. Про це він написав у листі співробітникам компанії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини