Facebook Pixel

У Києві вперше з початку війни відкрився McDonald’s: скільки тепер коштують Біг Мак і картопелька

У вівторок, 20 вересня, у Києві відкрилися перші ресторани мережі McDonald’s. Однак поласувати бургерами в McDonald’s поки що не вийде — ресторани працюють лише на доставлення й лише на лівому березі Києва.

У такому форматі мережа працюватиме до жовтня, потім обіцяють відкрити McDrive та експрес-віконця, однак відвідувачів у самих закладах поки що не прийматимуть.

Після відкриття перших закладів McDonald’s ажіотаж був настільки великим, що за двадцять хвилин не залишилося вільних кур'єрів, які доставляють їжу.

Ціни в McDonald's в Україні під час війни у 2022 році

Однак найцікавішим є запитання: «А що із цінами?» Вони, як і всюди, звісно, зросли. Так, за Біг Мак тепер доведеться заплатити 96 грн, за чизбургер — 52 грн, а за гамбургер — 45 грн.

Нові ціни у McDonald’s: до і під час війни. Інфографіка The Page

Нові ціни у McDonald’s: до і під час війни. Інфографіка The Page

Індекс БігМака: що це таке

Індекс БігМака — неофіційний спосіб визначення паритету купівельної спроможності. Він дає змогу визначити, скільки має коштувати Біг Мак у тій чи іншій країні з огляду на курс національної валюти. Чим вищою є ціна Біг Мака в доларах, тим ціннішою є валюта в країні.

В Україні цей коефіцієнт складає 2,6. Якщо взяти курс долара та ціну Біг Мака до війни й зараз, то коефіцієнт залишився майже незмінним — 2,3 проти 2,6.

Попри все це повернення McDonald’s — дуже позитивний знак для України та її інвесторів, який демонструє, що вести бізнес в Україні можна й попри війну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉