Facebook Pixel

McDonald’s відновлює роботу трьох ресторанів у Києві вже завтра – що відомо

Компанія McDonald’s заявила про відновлення роботи в Україні з 20 вересня. Першими вже завтра запрацюють три ресторани мережі в Києві, проте поки що винятково на доставлення. Зали, експрес-вікна та МакДрайв запустяться в них у жовтні, повідомили в компанії.

Які заклади McDonald’s відкриються в Києві першими:

  • на проспекті Бажана, 3в (у районі метро «Харківська»);
  • на вул. Гришка, 7 (поблизу станції метро «Позняки»);
  • на проспекті Гагаріна, 2а (на Дарниці).

Далі за планом компанії мають відкритися ще сім ресторанів. Орієнтовно це станеться за тиждень. Після цього поетапно відкриватимуться заклади мережі в Києві та в містах, що розташовані на заході України.

Quote«Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставлення компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани (у столиці) відкриються для відвідувачів, і можна буде скористатися послугою МакДрайв і експрес-вікнами. В інших містах запуск закладів також розпочнеться з доставлення, а потім гості зможуть самостійно відвідати ресторани», – повідомили в компанії.

Як працюватиме McDonald's в умовах війни

В умовах війни заклади McDonald’s функціонуватимуть із 9:00 до 21:00. Якщо ресторан розташовується в торговельно-розважальному центрі, він працюватиме згідно з графіком роботи ТРЦ. Під час увімкнення сигналу «Повітряна тривога» заклади не працюватимуть.

Загалом відновлення роботи ресторанів мережі в країні відбуватиметься протягом наступних двох місяців.

Контекст. Раніше в McDonald’s повідомили, що закриють свій заклад у ТРЦ «Глобус». Свої двері для відвідувачів також більше не відчинить ресторан мережі в Кривому Розі, що на Лермонтова, 37.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉