Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

McDonald’s повертається. Мережа ресторанів відновлює роботу в Києві та західних областях

В McDonald’s оголосили про відкриття своїх ресторанів у Києві та західних областях. Фото: McDonald’s

В McDonald’s оголосили про відкриття своїх ресторанів у Києві та західних областях. Фото: McDonald’s

Мережа ресторанів McDonald’s оголосила про відкриття своїх закладів в Україні. Офіційне повідомлення було опубліковано на сторінці McDonald’s у Facebook.

Ресторани McDonald’s зупинили роботу 24 лютого й відтоді залишалися зачиненими для відвідувачів. Увесь цей час співробітники, франчайзі та постачальники мережі мобілізувалися й надавали фінансову та гуманітарну допомогу всім, хто цього потребував.

Quote«Зобов’язання всієї нашої Системи годувати та розвивати громади – будь вони за рогом чи на іншому кінці світу, це те, чим ми всі можемо пишатися», — наголосили в McDonald’s.

У мережі також наголошують, що підтримка людей в Україні є пріоритетом компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу», — йдеться в повідомленні.

Протягом кількох наступних місяців McDonald’s разом із партнерами займатиметься відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команд ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримання безпеки своїх людей і клієнтів.

Коли саме ресторани мережі відчинять двері для своїх відвідувачів, не повідомляється. Поки йдеться про певний час, але скільки він триватиме, невідомо.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. На початку серпня в мережі почали повідомляти про ймовірне відкриття ресторанів McDonald’s. Однак у компанії заявили, що McDonald's дійсно має на меті відновити роботу ресторанів мережі в Україні, проте конкретних планів і графіків відкриття немає.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини