Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Google бреше: у McDonald's не називають стооки відкриття ресторанів в Україні

McDonald's

McDonald's

Компанія McDonald's має на меті відновити роботу ресторанів мережі в Україні, однак конкретних планів і графіків відкриття немає. Про це розповіла керівниця відділу зв'язків із громадськістю в McDonald's Алеся Муджирі.

Раніше в мережі активно обговорювали можливість відкриття ресторанів McDonald's в Україні вже 1 серпня. Зокрема, досить активно такі чутки поширювали в мережі TikTok. Однак сьогодні з'ясувалося, що ця інформація є неправдивою — у McDonald's поки що не можуть назвати ані конкретної дати відкриття мережі, ані в яких саме містах запрацюють ресторани.

Водночас у McDonald's наголошують, що постійно стежать за ситуацією в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Слідкуйте за оновленнями — щойно в нас будуть плани, ми їх не приховуватимемо. Але зараз планів відкривати ресторани в серпні немає, утім, у нас є амбіції відновити роботу в майбутньому», — наголосила Алеся Муджирі.

До слова, у Google за запитом «McDonald's» можна помітити, що деякі ресторани мережі позначено як такі, що працюють. У деяких також зазначено, що обслуговування доступне без виходу з автомобіля. Проте всі ці дані є застарілими й не відповідають дійсності.

Ресторани McDonald's

Ресторани McDonald's


Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо: компанія McDonald’s розпочала процес продажу свого російського бізнесу, який включає 850 ресторанів, у яких працюють 62 тис. людей.

Коментарі

Всі новини