Facebook Pixel

Індекс мегабайта: де у світі найдоступніший інтернет

Якщо порівняти вартість інтернет-абонплат у різних столицях у перерахунку на гривні, то Київ, безперечно, у виграші: складно знайти країну, де б це коштувало дешевше. Однак якщо порахувати, яку частку від середньої зарплати становлять такі витрати, Канберра стає найкращим містом для цифрового життя. Але ідеальний варіант все ж таки — працювати віддалено у Києві за американську зарплату. У такому разі плата за інтернет становитиме 0,06% від середнього доходу.

Варто зауважити, що далеко не всюди підключають інтернет так швидко, як ми звикли до цього в Україні. Наприклад, колишній киянин Вадим, що мешкає у Німеччині, розповідав The Page, як чекав підключення до мережі протягом двох місяців. Про таку саму ситуацію нерідко можна дізнатися від українок, що за останній рік оселилися у різних країнах Європи та описують своє життя за кордоном.

Цікаво, що у Кейптауні та Бразиліа чашка капучино коштує приблизно стільки ж, як у Києві, а от інтернет виявився значно дорожчим. А надто дорогий капучино у австралійській Канберрі компенсується одними з найдоступніших цін на інтернет у світі.

20-1.jpg Яку частку становить місячна абонплата за інтернет від середньої зарплати у столицях світу. Інфографіка Олександра Шатова

Яку частку становить місячна абонплата за інтернет від середньої зарплати у столицях світу. Інфографіка Олександра Шатова


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉