Facebook Pixel

Чорнобильська зона закривається для туристів на невизначений строк

Зону відчуження Чорнобильської АЕС із 19 лютого закриють для туристів на невизначений строк. Про це повідомив голова Асоціації чорнобильських туроператорів, директор агентства «Чорнобиль тур» Ярослав Ємельяненко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що офіційна причина озвучується як «технічні причини». Однак, імовірніше за все, це пов’язано із загрозою російської агресії та близькістю кордону з Білоруссю.

Quote«Останнім часом, незважаючи на військове напруження, Чорнобиль відвідало багато українців та іноземних туристів, зокрема тих, що перебувають на території України з особистих причин або у зв’язку з роботою, та журналістів. Зваживши всю наявну інформацію, ці люди почуваються в безпеці, перебуваючи в Києві та обираючи подорожі Київською областю, зокрема — до Чорнобильської зони», — написав Ємельяненко.

Він підкреслив, що, беручи до уваги те, що сучасні технічні засоби дають змогу в реальному часі бачити будь-які переміщення збройних сил всіх сторін та швидко на них реагувати, а також відсутність рекомендацій із боку влади залишити Київ, можна сподіватися, що заборона відвідувати Чорнобиль уже скоро буде скасована.

Quote«У сучасній гібридній інформаційній війні Чорнобильський туризм може стати важливим каналом розповсюдження інформації про боєздатність української армії, її рішучу готовність дати відсіч будь-якому загарбнику та безпечність перебування в нашій країні. Світ сприймає чорнобильський туризм на прикордонній із Білоруссю території як один зі знакових маркерів стабільності України», — додав Ємельяненко.
Подякувати 🎉