Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У РНБО пояснили, чому Шойгу вже не фаворит Путіна та чому його ще не прибрали

Чому Шойгу впав в немилість у Путіна. Фото: Міноборони рф

Чому Шойгу впав в немилість у Путіна. Фото: Міноборони рф

Головна причина того, що російський президент Володимир Путін ще не позбувся свого колись «фаворита» – очільника Міноборони Сергія Шойгу – полягає в небажанні такої значної кадрової перестановки під час війни. Про це повідомив Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони з посиланням на джерела, наближені до російського Генштабу.

Аналітики наголошують, що російський диктатор розчарований неможливістю Шойгу втілити в життя обіцяне. Йдеться й про захоплення Києва за три дні, і перемогу в російсько-українській війні без масової мобілізації за короткий часовий проміжок. Провал Шойгу експерти пов’язують із тим, що він фактично не має ані військової освіти, ані досвіду.

«Фанерний маршал», як часто називають його ЗМІ, більшу частину свого життя провів у будівельній галузі та МНС. З огляду на це в командування Шойгу авторитетом не користується, ба більше, солдати його часто висміюють.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«За умов відсутності реальної інформації Путін намагався врятувати ситуацію, особисто керуючи військом, але швидко зрозумів усю безглуздість цього кроку. Але дійшов до практики, минаючи Шойгу, радитися з генералами, які мають досвід управління в бойових умовах Сирії та інших гарячих точок. Ба більше, Путін без урахування думки Шойгу почав ухвалювати рішення щодо ключових призначень у війську», — йдеться в повідомленні.

За даними РНБО, Путін усе ще проти масової мобілізації. На росії вдаються до спроб компенсувати дефіцит особового складу в інші способи, з-поміж яких залучення до бойових дій ув’язнених.

Нині Шойгу та його прибічники платять гроші піарникам для поширення в медіа публікацій, які перекладають з нього провину за провал так званої «спецоперації». ФСБ у відповідь заявляє про корупцію в російській армії та непідготовленість Міноборони рф до війни. Це додатково вносить хаос у керівництво військом.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: раніше цього місяця Володимир Путін підписав указ, згідно з яким штатну чисельність Збройних сил рф буде збільшено на 137 тисяч — до 2,04 млн осіб, з яких 1 150 628 військових.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини