Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Шойгу впав у немилість у Путіна, його відсторонили від керівництва бойовими діями – розвідка

Путін відсторонив Шойгу від управління військами рф – британська розвідка

Путін відсторонив Шойгу від управління військами рф – британська розвідка

Очільника Міноборони росії Сергія Шойгу відсторонили від управління російською армією. Про це повідомила британська розвідка у свіжому зведенні. Причина, за даним відомства, полягає в неефективному керівництві бойовими діями на українській землі та відсутності успіхів.

Quote«Російські офіцери та солдати, які мають безпосередній досвід війни, ймовірно, регулярно висміюють Шойгу за його неефективне й відірване від реальності керівництво, оскільки прогрес росії зупинився», — йдеться в повідомленні.

Розвідка наголошує, що нині Путін отримує дані про перебіг російсько-української війни від оперативних командирів, а не від свого міністра.

Quote«Ймовірно, Шойгу довго намагався подолати свою репутацію людини, яка не має значного військового досвіду, оскільки більшу частину своєї кар’єри він провів у будівельному секторі та в Міністерстві надзвичайних ситуацій», — зазначається у зведенні.

Контекст. Шойгу в мережі часто називають «фанерним маршалом», оскільки він ніколи не служив у Збройних силах, хоча це не завадило йому очолити російське оборонне відомство.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В огляді за 26 серпня британська розвідка повідомила, що заяви Шойгу про нібито умисне тимчасове зупинення російського наступу є дезінформацією. У відомстві це пояснили тим, що армія рф не має успіхів і давно вийшла за строки, визначені для своєї «спецоперації».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини