Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ISW оцінив шанси оголошення масової мобілізації в росії

Чи буде в росії масова мобілізація – прогноз ISW. Фото: Міноборони рф

Чи буде в росії масова мобілізація – прогноз ISW. Фото: Міноборони рф

Рішення президента рф Володимира Путіна збільшити чисельність російської армії свідчить про те, що він все ще сповнений рішучості не оголошувати в країні масову мобілізацію. Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Експерти переконані, що указ російського лідера є ні чим іншим, як спробою поповнити втрати особового складу внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну. В організації також допускають, що нарощування номінальної чисельності Збройних сил рф до 1 150 628 солдатів є наразі нереальною метою.

Quote«Історично російські Збройні сили не досягали своєї мети щодо кінцевої чисельності. Наприклад, у 2022 році, до повномасштабного вторгнення росії в Україну, в них налічувалося лише приблизно 850 тисяч військових», — йдеться у звіті ISW.

Аналітики заявляють, що Кремль може використати осінній призов 2022 року, який дасть змогу залучити до лав Збройних сил рф додаткові 130 тис. людей. Ще один імовірний варіант — Москва може вдатися до формального включення сил так званих «ЛДНР» і загонів добровольців до складу регулярного війська.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: напередодні Володимир Путін підписав указ, згідно з яким штатну чисельність Збройних сил рф буде збільшено на 137 тисяч — до 2,04 млн осіб, з яких 1 150 628 військових.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини