Facebook Pixel

Чистий прибуток Disney впав на 91% через коронавірус

Пандемія СOVID-19 та пов'язані з нею карантинні заходи спричинили падіння чистого прибутку корпорації Walt Disney в першому кварталі до $475 млн, що свідчить про зниження показника на 91% у річному вираженні. Минулого кварталу втрати компанії склали $1,4 млрд, з цієї суми $1 млрд припав на тематичні парки, які були змушені закритися.

Загальний прибуток компанії в річному вираженні зріс на понад 20% — до $18 млрд. Це пов'язано з придбанням активів 21st Century Fox минулого року, йдеться у фінансовому звіті компанії.

Крім того, корпорація відмовилася від виплати дивідендів у липні, що заощадить їй $1,6 млрд. Також на $900 млн буде скорочено капітальні витрати.

Telegram Logo

На прибутку компанії позначилося припинення спортивних трансляцій та зменшення реклами, а прибуток кінобізнесу впав на 8% — до $466 млн.

Водночас 11 травня відкриється «Діснейленд» у Шанхаї — парк прийматиме лише 30% від загальної кількості відвідувачів до епідемії. При цьому в парку буде обов'язковим носіння масок та контроль температури на вході.

Контекст. The Walt Disney Company – один з найбільших у світі конгломератів індустрії розваг — перестав платити зарплату 100 тис. працівникам. Це половина штату компанії. Цих людей відправили в неоплачувану відпустку, і вони зможуть розраховувати тільки на підтримку держави.

Коментарі

Всі новини