Facebook Pixel

У Міненерго дали прогноз щодо світла в оселях українців на Новий рік

Українці, цілком імовірно, зустрічатимуть прихід Нового року, як і до цього Різдва, зі світлом, однак лише за умови відсутності нових атак із боку російського окупаційного війська. Водночас міністр енергетики Герман Галущенко сумнівається в тому, що агресор не здійснить спробу залишити населення України без електроенергії на свято.

Quote«Є таке відчуття, що насправді вони (росіяни – The Page) не відмовилися від того, щоб і далі обстрілювати нашу енергосистему. Вони прив'язуються до певних дат. І, можливо, Новий рік – це одна з таких дат, коли вони спробують максимально завдати шкоди нашій енергосистемі», — пояснив він в етері телемарафону.

Міністр не береться робити будь-які прогнози, оскільки нереально наперед оцінити, якими можуть бути масштаби обстрілів і збитків. Водночас великі сподівання він покладає на роботу українських Сил протиповітряної оборони, які під час останніх ворожих атак відбивали переважну більшість запущених по Україні ракет, і на енергетиків, які швидко відновлюють систему.

Контекст. Нагадаємо: влада та військові попереджають українців про ризик завдання росією нових масованих ракетних атак в останні дні 2022 року. Людей закликають бути пильними, не нехтувати сигналами повітряної тривоги та заздалегідь знайти найближчі пункти обігріву.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉