Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чеська та британська компанії розроблятимуть Ічнянську, Охтирську та Грунівську ділянки

За результатами конкурсів на розробку вуглеводневих ділянок на основі угод про розподіл продукції (УРП) чеський енергетичний холдинг EPH Group отримав право на розробку Грунівської та Охтирської ділянок. Розробки на Ічнянській ділянці здійснюватиме британська «дочка» Alpha Energy — York Energy Holdings Limited.

Конкурсна комісія до кінця цього тижня передасть інформацію про переможців Кабінету міністрів, який протягом місяця повинен схвалити результати конкурсу, повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах.

Конкурси з розробки вищезгаданих родовищ оголосили у серпні минулого року. Мінімальні інвестиції у Грунівську та Охтирську ділянки складуть по 500 млн грн. Для розробки Ічнянського родовища знадобиться щонайменше 900 млн грн. Строк дії УРП — 50 років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Конкурсна комісія у лютому отримала шість заявок. На розробку Грунівської ділянки спільну заявку подавали «Укргазвидобування» та канадська Vermilion. Також заявку подала EP Ukraine BV, підконтрольна EPH Group зі словацьким оператором Nafta a.s.

Охтирську ділянку хотіли розробляти й «Укргазвидобування» та Vermilion. Також у конкурсі брали участь «Нафтогазенергія» (ДТЕК) та Ukraine BV.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Зявку для участі у конкурсі на розробку Ічнянської ділянки подала лише York Energy Holdings Limited.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини