Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

BRDO взявся за ринок телекомпослуг. Офіс готує новий інтернет-кодекс

Офіс ефективного регулювання (BRDO) готує кодекс для телекомпослуг. Про це йдеться в тексті документа, який опинився в розпорядженні liga.net. Його в п'ятницю, 25 жовтня, обговорювали у профільному комітеті. На зустрічі були присутні представники мобільних операторів.

Згідно зі згаданим документом, регулятор зможе визначати територію для надання універсальної послуги (інтернет + послуги голосового зв'язку у фіксованому місці) і пропонувати провайдерам подавати заявки на призначення їх провайдером цих послуг. У разі, якщо буде подано понад одну заявку, між провайдерами відбудеться конкурс.

Також компанії зможуть отримувати від держави компенсацію збитків, пов'язаних з наданням послуг інтернету. Гроші на це хочуть виділяти з бюджету.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім цього, Кабмін повинен буде розробити порядок визначення уразливих соціальних груп споживачів. Їм може бути надана адресна фінансова підтримка для компенсації витрат на оплату інтернету.

Раніше група з десяти депутатів з більшістю від партії «Слуга народу» в межах оновлення галузевого законодавства на ринку зв'язку подала в Раду законопроєкт «Про електронні комунікації» №2264. Документ пропонує запровадити як універсальну послугу доступ до інтернету та голосового зв'язку, а також ввести держрегулювання тарифів ринку електронних комунікацій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У lifecell вважають, що цей законопроєкт захищає раніше сформовану на телекомринку неконкурентну ситуацію. У «Vodafone Україна» також підтримують цю ініціативу, але стверджують, що є моменти, де необхідно удосконалення запропоновані норми – наприклад, надмірні штрафи, передає «Інтерфакс-Україна».

Коментарі

Всі новини