Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес виробника шоколаду «Корона» за рік зріс на 20%

Український бізнес «Монделіс Україна» зріс за 2019 рік на 20%, водночас регіон Східної Європи став одним з найдинамічніших ринків для компанії. Про це йдеться в її пресрелізі.

До складу компанії входять Тростянецька шоколадна фабрика та завод «Чіпси Люкс». Продукція цих підприємств виробляється зокрема й для міжнародного ринку. Експорт української продукції 2019 року склав 77%, її було реалізовано майже у 50 країнах світу.

Щорічно «Монделіс Україна» вкладає у виробництво в середньому $6-7 млн. За словами генерального директора «Монделіс Україна» Андрія Самусенка, минулого року компанія представила на ринку 18 нових товарів.

Контекст. 2018 року «Монделіс Україна» отримала на 63% (450,6 млн грн) чистого прибутку більше, ніж 2017-го. Прибуток компанії збільшився на 24% і склав 5,9 млрд грн.

Підприємство входить до групи компаній Mondelēz International. На українському ринку компанія «Монделіс Україна» представлена такими брендами, як-то: Milka, Halls, OREO, Belvita, «Люкс», «Ведмедик Барні», Dirol, «Корона».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини