Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Болгарія продовжила програму перебування українських біженців на території країни

Біженці з України в Болгарії – програму перебування продовжили. Фото: Pixabay

Біженці з України в Болгарії – програму перебування продовжили. Фото: Pixabay

Влада Болгарії все-таки продовжила програму перебування громадян України, які тікали від війни за кордон, на необмежений строк. Відповідне рішення було ухвалено за лічені години до потенційного завершення дії цієї програми, пише The Sofia Globe.

Очільник МЗС Болгарії Іван Демерджиєв повідомив, що біженців з України переселять із готелів до державних закладів. На це відведено строк 15 днів – до середини поточного місяця.

Quote«Лише Болгарія та ще дві країни – Кіпр та Ірландія – надають такий захист на необмежений строк. З іншого боку, ми хочемо переконатися, що взимку ці люди будуть розміщені в належних місцях і їм не доведеться переїжджати в суворі кліматичні умови», — зазначив він.

За офіційними даними, загалом із 24 лютого в Болгарію прибули 852 998 українців. Нині в країні залишаються 54 968 осіб. Болгарія надала статус тимчасового захисту 143 670 українцям.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Програму перебування українських біженців у Болгарії було запроваджено раніше цього року. На першому етапі влада платила готелям, що приймали українців, по 40 левів на особу. Другий етап передбачав виплату 10 — 15 левів на день. Цей етап офіційно мав звершитися 31 жовтня.

Напередодні Болгарське національне телебачення повідомило, що власники готелів на північному узбережжі Чорного моря висловили неабияку занепокоєність щодо того, чи буде продовжено програму. Болгарське національне радіо 31 жовтня повідомило, що громадяни України почали виселятися з готелів на Сонячному березі в очікуванні рішення національного оперативного штабу щодо продовження програми гуманітарної допомоги.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини