Біткоїн уперше із січня 2018-го піднявся вище за $17 тисяч

Фото: FxTeam

Фото: FxTeam

Курс біткоїна до долара 17 листопада подолав рівень $17 тис. — це випливає з даних CoinDesk. О 20:00 за київським часом за нього давали $17 778. За останні 24 години ця криптовалюта подорожчала на 6,3%.

bitcoin.png

Контекст. На частку біткоїна припадає приблизно 65% світового ринку криптовалют. Він продовжує зростання, що почалося в середині жовтня. Його причинами називають посилення загальної невизначеності у світі та ймовірну перемогу Байдена на виборах у США.

Конкретна ж динаміка курсу багато в чому визначається діями спекулянтів. У великих спекулянтів помітно зросли бичачі настрої. Великі фонди останнього тижня збільшили купівлю на 7% і скоротили продаж на 2%. Водночас чиста позиція стала мінімальною за останні 5 тижнів. Продовження цієї тенденції може сприяти зростанню криптовалюти.

Telegram Logo

Кількість великих покупців зросла за тиждень на 5 — до 71. Водночас кількість великих продавців знизилася на 1 — до 30. Хеджери, які зазвичай торгують проти основного тренду, продовжили скорочувати чисту позицію, спрямовану на зниження біткоїна. Один хеджер із двох (який передбачав зниження активу) залишив ринок.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини