Уряд Німеччини підготував усе необхідне, щоб надати Україні додаткову військову допомогу на €3 млрд, проте всередині нього все ще тривають перемовини щодо фінансування.
Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Києві, повідомляє «Укрінформ».

Зустріч Володимира Зеленського та Бориса Пісторіуса 14 січня 2025 року. Фото: УНІАН

За словами Пістоіруса, німецьке оборонне відомство підготувало все, що треба, однак досі в процесі перемовин всередині уряду. Він зазначив, що все ще стоїть питання коштів, яких досі немає через відсутність бюджету.
Очільник Міноборони Німеччини підкреслив, що це всього лише фіскальна проблема в уряді, і він зберігає оптимізм щодо пошуку шляхів її вирішення.
Пісторіус також наголосив, що частина демократичних партій Німеччини продемонстрували бажання робити кроки в цьому напрямку.
Він запевнив, що незалежно від того, який уряд очолить Німеччину після виборів 23 лютого, підтримка України залишиться «надійною, непохитною, відданою й енергійною».
«Жодного сумніву з цього приводу», – зазначив він.
Коментуючи свій візит до Києва, Пісторіус розповів, що прибув для обговорення тісної співпраці промисловостей, збільшення спільних підприємств та прямих закупівель в оборонній промисловості України за підтримки європейських коштів.
Нагадаємо, 9 січня 2025 року видання Der Spiegel повідомило, що міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок та міністр оборони Борис Пісторіус хочуть, щоб ще до парламентських виборів Україні надпланово виділили пакет військової допомоги на €3 млрд.
Однак канцлер Олаф Шольц опирається передачі Україні додаткової допомоги, оскільки не бачать у ній критичної необхідності. Також він вважає, що вже передбаченої допомоги буде достатньо на найближчий час.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також