Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У справі про держзраду. Київський суд заочно заарештував експрем’єра Азарова

Азарову заочно обрали запобіжний захід. На черзі – запит про екстрадицію. Фото: Flickr

Азарову заочно обрали запобіжний захід. На черзі – запит про екстрадицію. Фото: Flickr

Печерський районний суд заочно обрав запобіжний захід колишньому прем’єр-міністру Миколі Азарову у вигляді тримання під вартою. Ексчиновника підозрюють у держзраді за попередньою змовою осіб через укладення угоди між Україною та Росією про перебування російського Чорноморського флоту в Криму у квітні 2010 року. Відповідне рішення суд ухвалив за клопотанням Державного бюро розслідувань, погодженим із прокуратурою.

«Цілком розуміючи наслідки підписання цієї угоди для України, колишній прем’єр-міністр України свідомо забезпечив візування та погодження проєкту документа уповноваженими посадовими особами (міністрами, керівниками правоохоронних органів і від імені Кабінету Міністрів України). У такий спосіб він сприяв реалізації інтересів РФ на всіх стадіях погодження проєкту Угоди та під час її імплементації», — зазначається в повідомленні ДБР.

Йдеться про дії, які Азаров свідомо вчинив, завдавши шкоди суверенітетові та територіальній цілісності України, що згодом призвело до окупації Криму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крок з обрання запобіжного заходу дасть змогу відповідним органам звернутися із запитом про екстрадицію підозрюваного.

Контекст. У січні цього року ДБР повідомило про підозру у вчиненні державної зради президенту-втікачу Віктору Януковичу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У червні 2021 року Європейський суд загальної юрисдикції вперше став на бік українського експрезидента Віктора Януковича, ухваливши рішення анулювати всі застосовані щодо нього санкції Європейського Союзу.

Коментарі

Всі новини