Facebook Pixel

Що планує продати Фонд гарантування вкладів цього тижня

З 22 до 25 травня Фонд гарантування вкладів планує провести 170 аукціонів із продажу активів 6 банків. З-поміж лотів як квартири, ресторан, земельні ділянки тощо, так і права вимоги за кредитами.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Нерухомість у центрі Харкова та ресторан «Щекавиця»

22 травня Фонд розіграє понад 4 тис. кв. м комерційної нерухомості в центрі Харкова за адресою: Павлівський майдан, 10. Початкова ціна – 37,9 млн грн. У тому самому Харкові Фонд продасть окрему будівлю площею 3,2 тис. кв. м за 350 м від стадіону «Металіст» і за 900 м від станції метро «Спортивна» по вул. Молочна (Кірова), 3. Стартова ціна – 24,1 млн грн.

23 травня Фонд гарантування вкладів розіграє земельну ділянку площею понад 5 га під Києвом. Початкова ціна – 6,1 млн грн.

24 травня на торги буде виставлено ресторан «Щекавиця» загальною площею 884,7 кв. м за адресою: вул. Костянтинівська, 46-52 у Києві. Початкова ціна – 30,6 млн грн.

25 травня аукціони з продажу двох квартир у таунхаусі в елітному передмісті Києва смт Козин (пров. Молодіжний, 3а). Загальна стартова вартість – 4,9 млн грн.

Права вимоги за кредитами Мегабанку

22 травня аукціон із продажу права вимоги за кредитним договором, що укладений з юридичною особою, у забезпечення якого передано, зокрема, нерухомість і обладнання 11 газонаповнювальних компресорних станцій у кількох областях країни та 4 земельні ділянки загальною площею 17,2 га. Початкова ціна – 45,8 млн грн.

23 травня аукціон із продажу прав вимоги за кредитами, у забезпеченні яких декілька автосалонів загальною площею понад 35 тис. кв. м. Стартова ціна лота – 397,9 млн грн. Того самого дня також буде розіграно права вимоги за кредитами юридичної особи та за кредитом фізичної особи в АТ «Мегабанк». У заставу закладено майно в Сумах, а саме два магазини, ломбард і стоматологічний кабінет. Початкова ціна – 20,5 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉