Facebook Pixel

Arricano передумала продавати Dragon Capital торгові центри

Фото: TradeMaster.UA

Фото: TradeMaster.UA

Arricano Real Estate (Кіпр), керуюча компанія та девелопер п'яти торгово-розважальних центрів (ТРЦ) в Україні, призупинила попередні угоди з Dragon Capital Investments (Кіпр). Про це йдеться в заяві компанії на Лондонській фондовій біржі (LSE), повідомив «Інтерфакс-Україна».

Заморожені угоди передбачали продаж ТРЦ «Сонячна галерея» у Кривому Розі і City Mall в Запоріжжі. Arricano заявила, що розробила для цих об'єктів оновлені стратегії, які повинні підвищити їхню вартість та ефективність.

Про намір продати ці центри Arricano оголосила в серпні 2019-го. У вересні АМКУ дозволив Dragon Capital Investments придбати акції компаній-власників ТРЦ.

Telegram Logo

City Mall відкрито у 2011 році. Його загальна площа складає 23,4 тис. кв. м, орендна – 24,5 тис. кв. м.

Центр «Сонячна галерея» відкритий в 2008 році. Його загальна площа – 44 тис. кв. м, орендна – 35,6 тис. кв. м.

Станом на 8 січня 2019 року одним з акціонерів Arricano Real Estate була Dragon – Ukrainian Properties and Development, яка разом з Dragon Capital Investments входить до складу групи Dragon Capital, контрольованої Томашем Фіалою.

Кінцевим і мажоритарних бенефіціаром Arricano є естонець Хіллар Тедер, який опосередковано володіє 55% голосуючих акцій.

Чистий прибуток Arricano Real Estate за 2018 рік склав $38,1 млн, що на 47,6% перевищує показник 2017 року.

Додатково

Dragon Capital і польський Getin Holding уклали умовну угоду про продаж львівського Idea Bank. Покупка може обійтися Томашу Фіалі в 1,3 млрд грн.

Ощадбанк видав кредит на суму $19 млн компанії «Комфорт Маркет Люкс» — «дочці» Arricano Real Estate. З цих коштів $11,9 підуть на фінансування будівництва ТРЦ Lukianivka в центрі Києва, а ще $7,1 млн — на погашення кредиту ЄБРР.

Коментарі

Всі новини