Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Девелопер Arricano залучив $19 млн в Ощадбанку для будівництва ТРЦ на Лук'янівці

Державний Ощадбанк видав кредит на суму $19 млн компанії «Комфорт Маркет Люкс» — «дочці» девелоперської компанії Arricano Real Estate Plc. З цих коштів $11,9 підуть на фінансування будівництва торгово-розважального центру (ТРЦ) Lukianivka у центрі Києва, а ще $7,1 млн — на погашення кредиту ЄБРР.

Про це йдеться у повідомленні Arricano Real Estate на Лондонській фондовій біржі.

Гроші для погашення кредиту ЄБРР будуть виділені протягом п'яти років. Наступні транші для будівництва ТРЦ банк надасть у разі виконання компанією умов кредитної угоди. Відсоткова ставка за кредитом становить 10,5%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Раніше гроші на будівництво ТРЦ вже виділив Райффайзен Банк Аваль. Arricano уклала з банком кредитний договір на 140 млн грн ($5,2 млн), термін погашення кредиту — кінець 2023 року.

Будівництво ТРЦ Lukianivka орендною площею 47 тис. кв. метрів на ділянці 4,1 га на Лук'янівці в Києві розпочато ще в 2013 році, але потім було заморожене. У компанії оцінюють загальну вартість будівництва у понад $100 млн. Наразі будівельні роботи тривають, відкрити ТРЦ планують наприкінці 2021 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Arricano — одна з найбільших девелоперських компаній, є оператором ряду торгово-розважальних комплексів по всій Україні: Київ — ТРЦ РайON і Проспект, Кривий Ріг — ТРК Сонячна Галерея, Запоріжжя — ТРК City Mall. На стадії девелопменту перебувають ще три проекти.

Коментарі

Всі новини