Facebook Pixel

АМКУ дозволив «Драгон капіталу» купити «Юнекс банк» у Новинського

Фото: «Юнекс банк»

Фото: «Юнекс банк»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр) придбати акції «Юнекс банку» (Київ) у розмірі, що перевищує 50%.

За інформацією НБУ на 17 грудня, кінцевим бенефіціаром 100% акцій банку є народний депутат Вадим Новинський.

У «Смарт-холдингу», в якому зосереджені активи Новинського, відмовилися прокоментувати «Інтерфаксу-Україна» можливий продаж. Там лише відзначили, що офіційні повідомлення регуляторів можуть свідчити лише про потенційну зацікавленість сторін.

Telegram Logo

В «Драгон капіталі» також не стали коментувати можливу угоду.

Контекст. Згідно з відомостями НБУ, на 1 жовтня 2020 року за розміром загальних активів «Юнекс банк» займав 64-е місце (797 млн грн) серед 74 банків, що діяли в країні.

6 листопада Національний банк визначив самі збиткові банки. «Юнекс» був на п'ятому місці зі збитками в 23 млн грн.

18 грудня «Юнекс банк» названий серед головних порушників нормативів НБУ. Він перевищив максимальний розмір кредитного ризику за операціями з пов'язаними з банком особами.

У грудні минулого року повідомлялося, що група «Драгон капітал» уклала угоду щодо покупки «Ідея банку». Операція дістала схвалення в АМКУ, проте була розірвана, оскільки сторони не змогли узгодити її комерційні умови в установлений договором термін.

Коментарі

Всі новини

Smart Talking. Випуск 9

партнерський матеріал
спецпроєкт