IT

Amazon оскаржить передачу Microsoft «хмарного» контракту на $10 мільярдів — Reuters

Автор

Amazon хоче оскаржити наступного тижня програш Microsoft на право укладання контракту з Міноборони США на $10 млрд. Про це повідомило джерело агентства Reuters. В Amazon не прокоментували свої подальші кроки.

Зараз онлайн-ритейлер вивчає варіанти оскарження рішення Пентагону про укладення контракту на розробку хмарних технологій. За даними експертів, у компанії є два шляхи, як це зробити. Перший – оскаржити рішення у Рахунковій палаті США, яка виконує функції аудиту та має повноваження припинити реалізацію угоди. Другий — звернутися до Федерального претензійного суду США.

Рішення Міноборони США компанія може оскаржити протягом трьох календарних днів, стверджують юристи. Після того як відомство пояснить, на яких підставах контракт був наданий Microsoft, компанія протягом п'яти днів може звернутися до Рахункової палати.

Telegram Logo

Ще один варіант — подати протест в Міноборони, але малоймовірно, що компанія скористається ним, наголошують адвокати.

25 жовтня Пентагон опублікував результати тендеру на створення хмарної інфраструктури зберігання даних на $10 млрд. У суперечці за гроші військових Microsoft обійшла конкурентів з Amazon, Oracle та IBM. В Amazon вважають це рішення незрозумілим. Компанія вже постачає обладнання ЦРУ та урядовим агентствам США.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як пишуть ЗМІ, поразку онлайн-ритейлер зазнав через непрості відносини глави компанії Джеффа Безоса та президента США Дональда Трампа, який неодноразово критикував бізнесмена. CNN пізніше повідомив, що американський лідер звертався до колишнього глави Пентагону Джеймса Меттіса з пропозицією «викинути» Amazon з числа претендентів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини