Facebook Pixel

Сервіс оренди житла Airbnb заплатить власникам квартир $250 млн через коронавірус

Сервіс Airbnb, що спеціалізується на пошуку житла для оренди по всьому світу, заявив про наміри виділити $250 млн грн тим орендодавцям, на яких вплинула пандемія COVID-19. Якщо гість відмінив резерв між 14 березня та 31 травня через коронавірус, то компанія виплатить власникам квартир 25% заробітку, який вони мали б отримати у звичних умовах.

Генаральний директор Airbnb Браян Ческі зазначив, що компанія дозволила гостям повністю повертати свої кошти у разі відміни бронювання. За його словами, це було зроблено для захисту громадського здоров'я. Але оскільки власникам житла не повідомили про таку ініціативу, то компанія ухвалила рішення про часткове відшкодування збитків орендодавців, повідомив TechCrunch.

Також Airbnb вирішив створити фонд для своїх суперхостів та досвідчених господарів. Загальний обсяг фонду — $10 млн, з яких $1 млн вклали співробітники сервісу, а інші $9 млн нададуть співзасновники сервісу Джо Геббія, Брайан Ческі та Нейт Блехарчик.

Telegram Logo

З квітня господарі зможуть подавати заявки на гранти до $5 тис. Крім того, якщо гості хочуть підтримати когось із хостів, то зможуть переказувати гроші безпосередньо господарям.

Контекст. Онлайн-сервіс для розміщення, пошуку та подобової оренди житла по всьому світу Airbnb до кінця лютого призупинив можливість бронювання квартир у Пекіні через загрозу поширення коронавірусу в Китаї.

Коментарі

Всі новини