Facebook Pixel

Окупанти дуже загальмували під Бахмутом — ISW

Окупанти сильно загальмували під Бахмутом — ISW

Окупанти сильно загальмували під Бахмутом — ISW

Темпи російських операцій навколо Бахмута залишаються помітно низькими. Про це йдеться в щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW).

28 травня Генштаб України повідомив, що російські війська без успіху вели наступальні дії в районі Оріхово-Василівки, на захід від Хромового та в напрямку Іванівського. Речник Східного угруповання ЗСУ полковник Сергій Череватий 28 травня повідомив, що минулої доби в районі Бахмута відбулося лише одне бойове зіткнення. Геолокаційні кадри, опубліковані 28 травня, свідчать, що російські війська досягли незначних успіхів на захід від Кліщіївки.

27 травня українські війська продовжували контратаки в районі Оріхово-Василівки, де 26 травня вони просунулися на один кілометр. Повідомляється, що український персонал у районі Бахмута висловив оптимізм щодо того, що зниження темпу російських операцій навколо Бахмута може сприяти подальшим обмеженим і локалізованим контратакам українських сил.

Quote«Зниження темпів російських наступальних операцій у районі Бахмута та операція з надання допомоги на місці, що триває, ймовірно, нададуть українським силам у цьому районі ініціативу розпочати новий раунд операцій навколо міста, якщо вони того захочуть», — йдеться у звіті ISW.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉