Facebook Pixel

Адміністрація Байдена дозволила Україні завдавати ударів по росії зброєю США

Адміністрація Байдена дозволила Україні завдавати ударів по росії американською зброєю, що надходить у рамках військової допомоги від США. Проте атакувати можна лише території, що межують з Харківщиною, а не дальні частини рф. Про це пише Politico з посиланням на власні джерела.

Quote«Байден наказав своїй команді зробити так, щоб Україна могла завдавати ударів зброєю США по російських силах, які можуть вдарити по Харківщині», – сказав один із офіційних осіб США.

Як Україна може використовувати зброю США для захисту від росії на Харківщині

Після початку російського наступу на Харківщину у травні 2024-го Україна звернулася до США з проханням дозволити завдавати ударів по росії американської зброєю, сказали анонімні джерела Politico.

Штати врешті погодили використання їхньої зброї для захисту від атак росії на кордоні біля Харкова. Тепер Україна може використовувати зброю від США, таку як ракети та гранатомети, щоб:

  • збивати запущені російські ракети, що прямують у бік Харкова;
  • завдавати ударів по військах, які скупчуються біля російського кордону поблизу міста;
  • збивати бомбардувальники росії, які запускають бомби в бік України.

Водночас Україна не може використовувати цю зброю, щоб вражати цивільну інфраструктуру або запускати ракети великої дальності по військових цілях у глибині росії, кажуть чиновники.

У мережах вже відреагували на рішення Штатів:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉